MANİSASPOR KULÜBÜ RESMİ WEB SİTESİ
Fatih Tekke ile sözleşme imzalandı
Yeni Teknik Direktörümüz Fatih Tekke, bugün düzenlenen törende kulübümüz ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.
Yeni Teknik Direktörümüz Fatih Tekke, bugün düzenlenen törende kulübümüz ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.
 
19 Mayıs Stadyumu’nda düzenlenen imza törenine Başkanımız Abdullah Mergen ve Yönetim Kurulu Üyemiz Seyithan Akar katıldı.
 
Başkanımız Abdullah Mergen, konuşmasının başında Teknik Direktör Sait Karafırtınalar’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Mergen, Fatih hoca ile yaptıkları görüşmede birçok konuda hemfikir olduklarını belirterek, “Biz ona kulübümüzü, kendiside bize hedeflerini anlattı. Bu göreve Fatih hocamızı layık gördük. Bu birliktelik her iki tarafa ve camiamıza hayırlı olsun. Fatih hocamızın bize ciddi katkılar vereceğine inanıyoruz.” dedi.
 
Teknik Direktörümüz Fatih Tekke ise çok değerli insanları yetiştiren Şehzadeler şehri Manisa’da olmaktan dolayı çok memnun olduğunu belirterek, “Başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür ederim. Grandmedical Manisaspor benim ve ekibim için çok önemli. Grandmedical Manisaspor çok değerli futbol adamlarının çıktığı bir kulüp. Burada çok iyi işler başaracağımıza inanıyorum. İnşallah her iki tarafa da bu beraberlik hayırlı olur.” diye konuştu.
 
Teknik Direktörümüz Fatih Tekke, bir basın mensubunun “Teknik olarak takımda neleri eksik gördünüz?” sorusuna yönelik şunları söyledi: “Eksik olarak birçok şey var denilebilir ama bu durum sadece bizim takımımız ile alakalı bir sorun değil. Şunlar var bunlar var deyip olumsuz konulardan başlamanın bir manası yok. Oyuncularımızla dün bir tanışmamız oldu. Takımımızda potansiyel var, hedeflerini yüksek tutmak isteyen bir ekip var, çok yukarılarda hedefi olan oyuncular var. Biz de futbolun içinden gelmiş ağabeyleri, hocaları olarak onlara ne kadar daha fazla katkıda bulunabiliriz, kulübümüzü ne kadar yukarılara taşıyabiliriz çabası içinde olacağız. Tabloda çok olumsuzluk görmüyorum ve olumsuz da bakmak istemiyorum. Çünkü burada yapılacak çok güzel ve doğru işler var diye görüyorum.”
 
Fatih Tekke, imza töreninde “Futbol kariyerinizde golcü olan bir isim olarak, taktik anlamda hücuma yönelik bir anlayış içerisinde mi olacaksınız?” sorusuna “Benden duyacaklarınız birilerinin hoşuna giden ya da gitmeyen tarzda olmayacak. Gerçekleri konuşacağız. Bugün Türkiye’de bütün kulüplere sorun. Büyük ihtimalle ‘şunu oynuyoruz, bunu oynuyoruz’ şeklinde laf kalabalığı yapacaklardır. Tabii bizim bir sistemimiz olacak. Futbolda oynanılan her anın belirgin olması gerekiyor. Bunu da geldik, bir anda yapacak biri durum ve elimizde sihirli bir değnek yok. Değişiklikleri zamanla siz de göreceksiniz. İnşallah bu skorlara istediğimiz gibi yansır. Hemen olmayacak ama oyunun her anında bir şey oynuyoruz diyeceğiz. Teknik olarak  aslında şuan bunu konuşmanın çok zamanı değil. Çünkü ne kadar dışarıdan tanısanız da içeriden birbirinize dokunmanız gerekiyor.” cevabını verdi.  
 
Toplantıda Başkanımız Abdullah Mergen, antrenör Osman Bilik ile ilgili soruya yönelik ise şunları söyledi: “Osman Bilik hocamızla bir değerlendirme yaptık. Onun da başka kulüplerde görev alma düşüncesi vardı. Birkaç gün içerinde resmi olarak yollarımızı ayıracağız. Osman hocamıza da kariyerinde başarılar dilerim.”    
 
Öte yandan Teknik Direktörümüz Fatih Tekke’nin yardımcılıklarını ise Volkan Kürşat Bekiroğlu, Mehmet Polat, Hamit Cihan ve Uğur Kurt (Kaleci antrenörü) yapacak.

02.09.2018 15:30
PUAN DURUMU

O

G

B

M

A

P

 • 1

  AMED SPORTİF FAALİYETLER

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 2

  ANKARA DEMİRSPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 3

  BAYRAMPAŞA

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 4

  BODRUMSPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 5

  EYÜPSPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 6

  GAZİANTEPSPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 7

  GÜMÜŞHANESPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 8

  HACETTEPE SPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 9

  İNEGÖLSPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 10

  KASTAMONUSPOR 1966

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 11

  KEÇİÖRENGÜCÜ

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 12

  NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 13

  SAKARYASPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 14

  SAMSUNSPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 15

  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 16

  SARIYER

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 17

  UTAŞ UŞAKSPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  0

 • 18

  MANİSASPOR

  0

  0

  0

  0

  0

  -6

Copyright©2016 MANİSASPOR Kulübü Resmi Web Sitesi
Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.