MANİSASPOR KULÜBÜ RESMİ WEB SİTESİ
Teknik Direktörümüz Viduşlu’nun Açıklamaları
Teknik Direktörümüz Aytekin Viduşlu, Ümraniyespor maçının ardından...
Teknik Direktörümüz Aytekin Viduşlu, Ümraniyespor maçının ardından yaptığı açıklamada, geride kalan haftalarda skora bakmaksızın gençleri yetiştirmek için uğraşacaklarını ifade etti. 
Güçlü bir rakibe karşı mücadele ettiklerini ifade eden Aytekin Viduşlu, “Ümraniye kadro derinliği ile kaliteli oyunculara sahip ofansif oyuncuları etkili oldu. Biz Ümraniye’yi analiz ettiğimizde ofansif olarak bize sıkıntı oluşturabileceklerini ve 2. bölgede kapanıp rakibi 20-25 metrede tutup hızlı kontra ataklarla etkili olma çabası içindeydik. Kapanmayla ilgili iyi işler yaptık. Ama 1997 - 2000 doğumlu oyuncularla mücadele ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Ligin bitimine 7 hafta kala genç oyuncularla sahaya çıktıklarını hatırlatan Viduşlu, “Bu haftayla beraber başkanımızla görüştük değişime girdik. Futbola yetiştirici Manisaspor olarak devam edeceğiz. Doğru olan bu. Kalan 7 haftada gençlerin skora bakmak sızın fiziki ve mental anlamda geliştirip Türk futboluna sunmayı hedefliyoruz. Arkadaşlar da bunun bilincinde takım olarak da gençlerin gelişimi açısından çok mutluyuz. Sonraki haftalara umutla bakıyoruz” diye konuştu.
  Manisa 19 Mayıs Stadı
  24.02.2019 13:30
  PUAN DURUMU

  O

  G

  B

  M

  A

  P

   Copyright©2016 MANİSASPOR Kulübü Resmi Web Sitesi
   Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.