MANİSASPOR KULÜBÜ RESMİ WEB SİTESİ
Uğur ve Timur’a İzin Verildi
Grandmedical Manisasporumuzda sözleşmeleri 31 Mayıs 2018...
Grandmedical Manisasporumuzda sözleşmeleri 31 Mayıs 2018 tarihinde bitecek olan  profesyonel futbolcularımız Uğur Pamuk ve Timur Karagülmez’e sezon sonuna kadar izin verildi.
 
Bugün iki futbolcumuzla bir araya gelen Kulüp Başkanımız Gökay Budak, oyuncularla karşılıklı görüşerek, takımın sezon sonuna kadar gençlerle mücadele edeceğini futbolculara aktardı. İki futbolcuya da sezon sonuna kadar izin verdiklerini ifade eden Budak, “Timur ve Uğur kardeşimize takımımıza sağladıkları katkı nedeniyle teşekkür ediyorum. Aramızda herhangi bir problem yaşamadan kendileriyle karşılıklı anlaştık ve bu konuda mutabık kaldık. İki kardeşimize de bundan sonraki futbol yaşantılarında başarılar diliyorum” diye konuştu.
 
Grandmedical Manisaspor’un başarısı için terlerinin son damlasına kadar mücadele ettiklerini belirten Uğur ve Timur ise takımın sezon sonuna kadar gençlerle mücadele etme kararına saygı duyduklarını söylediler. Bundan sonraki süreçte takımımıza başarı dileklerinde bulunan iki futbolcu, Başkanımız Gökay Budak ile görüştükten sonra kulüp binasından ayrıldı. 
  Manisa 19 Mayıs Stadı
  24.02.2019 13:30
  PUAN DURUMU

  O

  G

  B

  M

  A

  P

   Copyright©2016 MANİSASPOR Kulübü Resmi Web Sitesi
   Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.