MANİSASPOR KULÜBÜ RESMİ WEB SİTESİ
Antrenman Günlüğü 12.03.2018
Grandmedical Manisasporumuz Pazar günü oynayacağı Gazişehir...
Grandmedical Manisasporumuz Cumartesi günü oynayacağı Gazişehir Gaziantep maçının hazırlıklarına bugün saat 17.00’de gerçekleştirilen antrenman ile başladı.
 
Tarık Almış Spor Tesislerinde gerçekleştirilen antrenmanı Kulüp Başkanımız Gökay Budak, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Murat Akyüz ve Faik Kav’da izledi. Sportif Direktörümüz Ufuk Dündar’da antrenmanda yer aldı.
 
Kulüp Başkanımız Budak, antrenman öncesinde futbolcularımızla kısa bir toplantı gerçekleştirirken, Sportif Direktör Ufuk Dündar’da takımla tanıştı. Futbolculara yönelik bir konuşma yapan Budak, “Ümraniyespor maçında sahada aslanlar gibi mücadele ettiniz. Bu mücadelenizi sezon sonuna kadar sürdürmenizi istiyorum. Skorlar önemli değil. Giydiğiniz bu formanın ağırlığını bilin. Manisaspor büyük ve köklü bir camia. Yaşadığımız bu süreci inşallah atlatacağız. Sizlerden sorumluluğunuzu bilmenizi istiyorum” dedi.
 
Takımla tanışan Sportif Direktör Ufuk Dündar’da geçmişte siyah-beyazlı formayı terlettiğini hatırlatarak, “Yaklaşık 8 yıldır Spor Toto Ligini takip ediyorum. Sizleri çok iyi tanıyorum. Bu ligi çok iyi biliyorum. İnşallah birbirimize destek olarak, sizlerinde gelişiminize katkı sağlayıp, bu süreci en iyi şekilde geçirmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.
 
Konuşmaların ardından çalışmalarına başlayan futbolcularımıza, bugün yapılan antrenmanda performansa yönelik testler yapıldı. GPS Sistemi ile oyuncuların anlık performansları canlı olarak takip edilirken, Teknik Direktörümüz Aytekin Viduşlu, oyuncuların performanslarını yakından takip etti.
 
Isınma çalışmalarıyla başlayan antrenman 5’e 2’nin ardından geniş alanda gerçekleştirilen taktiksel oyun çalışmasıyla devam etti. Antrenman stretching ile tamamlandı. Tedavisi devam eden Mehmet Enes Sığırcı takımdan ayrı çalıştı.
Manisa 19 Mayıs Stadı
24.02.2019 13:30
PUAN DURUMU

O

G

B

M

A

P

    Copyright©2016 MANİSASPOR Kulübü Resmi Web Sitesi
    Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.