MANİSASPOR KULÜBÜ RESMİ WEB SİTESİ
Vefa Gecesi’ne eski yıldızlar davet edildi
Grandmedical Manisasporumuzun 2 Mayıs Çarşamba günü...

Grandmedical Manisasporumuzun 2 Mayıs Çarşamba günü Tarık Almış Spor Tesisleri’nde ‘Vefa Gecesi’ adı altında düzenleyeceği program netleşmeye başladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Gökay Budak, Manisa’nın yarım asırlık çınarı Manisaspor’u yeniden özlenen günlerine döndürmek için her türlü mücadeleyi verdiklerini belirterek, “Bu kapsamda düzenleyeceğimiz Vefa Gecesi’ne şimdiden yoğun ilgi olduğunu görüyoruz. Manisaspor, tüm Manisalıların takımıdır. Bu yarım asırlık arma şehre büyük değer katmıştır. Ben Manisalıların kulübüne destek olacağına inanıyorum” dedi.

Manisaspor’dan çıkan yıldız futbolcularla temas halinde olduklarını ifade eden Budak, “Arda Turan, Selçuk İnan, Caner Erkin, Burak Yılmaz ve Uğur İnceman ve sanatçılarla temas halindeyiz. Vefa Gecesi’ne davet ettiğimiz bazı isimlerden olumlu dönüşler alıyoruz. Ayrıca geceye katılanlara çeşitli hediyeler vereceğiz. Umarım düzenlediğimiz bu etkinlik Tüm Türkiye’ye örnek gösterilir ve Manisaspor’u yeniden aya kaldırmanın temelini atarız” dedi.

  Ankara Ostim
  26.01.2019 13:30
  PUAN DURUMU

  O

  G

  B

  M

  A

  P

   Copyright©2016 MANİSASPOR Kulübü Resmi Web Sitesi
   Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.