MANİSASPOR KULÜBÜ RESMİ WEB SİTESİ
Yönetim Kurulumuz Emniyet Müdürü Bilgiç’i ziyaret etti
Kulüp Başkanımız Bülent Baygeldi, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Kulüp Başkanımız Bülent Baygeldi, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Bilgiç’e, üzerinde isminin yazılı olduğu 45 numaralı formamız hediye edildi.
 
Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç’in makamında gerçekleşen ziyarete Kulüp Başkanımız Baygeldi’nin yanı sıra Asbaşkanlarımız Mustafa Pekçetin, Şener Özşen, Futbol Şube Sorumlumuz Altan Çakıcı, Kulüp Genel Sekreterimiz Muhsin Seven ile birlikte Yönetim Kurulu Üyelerimiz Nadir Uzbasan ve Murat Emgener katıldı. Ziyarette kulübümüzün faaliyetleri hakkında Emniyet Müdürü Bilgiç’e bilgiler veren Kulüp Başkanımız Bülent Baygeldi, yönetim kurulu üyelerimizi tanıttı. Yıllarca Manisaspor’a taraftar olarak hizmet ettiklerini şimdi de yönetici olarak hizmet etmeye devam ettiklerini dile getiren Kulüp Başkanımız Baygeldi, “Bu sezon mevcut durumumuza rağmen ligde başarı hedefliyoruz. Manisaspor’u yeniden hak ettiği eski günlere taşımak için önemli bir mücadele içine girdik. Şehrimizin ve sizlerin de desteğiyle bunu başaracağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç ise fırsat buldukça Manisaspor’un maçlarına geldiğini ve destek verdiğini belirterek kulübümüze 2018-2019 sezonunda başarı dileklerinde bulundu.
PUAN DURUMU

O

G

B

M

A

P

    Copyright©2016 MANİSASPOR Kulübü Resmi Web Sitesi
    Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.