MANİSASPOR KULÜBÜ RESMİ WEB SİTESİ
Trabzonlular Derneği’nden kulübümüze destek ziyareti
Manisa Trabzonlular Derneği Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kazaz, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte kulübümüze destek ziyaretinde bulundu.
Manisa 19 Mayıs Stadı’nda gerçekleştirilen ziyarete Dernek Başkanı Kazaz’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Aydın, Mehmet Alioğlu, Ömer Akbulut, Emekli Albay Mehmet Bülent Akdağ ile birlikte Abdullah Küçükali katıldı. Ziyarette dernek yöneticilerini Futbol Şube Sorumlumuz Altan Çakıcı ile birlikte Reklam ve Sponsorluk İşlerinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Nadir Uzbasan karşıladı.
 
Manisaspor’un Manisa için vazgeçilmez bir değer olduğunu vurgulayan Manisa Trabzonlular Derneği Başkanı Mustafa Kazaz, “Bugüne kadar Manisaspor’a önemli destekler verdik bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Yönetim Kurulunda bulunan değerli üyelerimizle birlikte Manisaspor’un eski günlere dönmesi adına üzerimize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. Manisa’da yeniden bir kamuoyu oluşturup, iş adamları, resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşları olarak bir araya gelerek bu camiayı ayağa kaldırmaya hazırız. Başka Manisaspor yok. Manisalılar bunun bilincinde olmalı” ifadelerini kullandı. Başkan Kazaz, Manisa’da yaşayan Trabzonlular olarak kombine alacaklarını ve kulübe destek vereceklerini de sözlerine ekledi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Futbol Şube Sorumlumuz Altan Çakıcı ise, “Bu ziyaret bizleri fazlasıysa memnun etti. Göreve geldiğimizden bu yana kulübün ayakta kalması adına mücadele ediyoruz. Ancak yalnız kaldığımız çok zaman oldu. Sizler bu ziyaretinizle yalnız olmadığımızı gösterdiniz. İnşallah bu bir başlangıç olur. Önümüzdeki süreçte şehrimiz yeniden Manisaspor’a yüzünü dönecektir. Buna yürekten inanıyoruz. Şunun altını özelikle çizmek isterim ki Manisaspor asla yok olmayacak” dedi.
PUAN DURUMU

O

G

B

M

A

P

    Copyright©2016 MANİSASPOR Kulübü Resmi Web Sitesi
    Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.