MANİSASPOR KULÜBÜ RESMİ WEB SİTESİ
Bayrampaşa maçının biletleri maç günü satışa sunulacak
Manisasporumuzun Pazar günü 13.30’da Bayrampaşa ile Spor Toto Akhisar Stadı’nda oynayacağı karşılaşmanın biletleri...
Manisasporumuzun Pazar günü 13.30’da Bayrampaşa ile Spor Toto Akhisar Stadı’nda oynayacağı karşılaşmanın biletleri, maç günü satışa çıkacak. Karşılaşmayı kadın, çocuk ve tüm öğrenciler ücretsiz olarak izleyebilecek.
 
Siyah-beyazlılarımızın 2 Aralık Pazar günü saat 13.30’da Spor Toto Akhisar Stadı’nda Bayrampaşa ile oynanacağı karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız, maç günü Spor Toto Akhisar Stadı gişelerinden satışa çıkacak olan biletlerden alabilecekler. Bilet satışları maç günü sabah 09.00’dan itibaren başlayacak. Bayrampaşa maçını kadın, çocuklar ve tüm öğrenciler ücretsiz olarak izleyebilecek.
 
Bayrampaşa maçında Akhisarlı futbolseverleri de tribüne davet eden Reklam ve Sponsorluktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Nadir Uzbasan, “Akhisarspor’da Manisa’mızın takımı. Bizim aramızda herhangi bir problem yok. Ben Akhisarlı futbolseverlerin de tribünde ki yerini alarak Manisaspor’umuza destek vereceğine ve aramızda ki kardeşlik bağının daha da artacağına yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu. 
 
 
Manisaspor-Bayrampaşa maçı bilet fiyatları:
 
Kapalı Tribün                    : 5 TL
VIP Tribün                       : 20 TL
Misafir Tribün                  : 15 TL
  Manisa 19 Mayıs Stadı
  24.02.2019 13:30
  PUAN DURUMU

  O

  G

  B

  M

  A

  P

   Copyright©2016 MANİSASPOR Kulübü Resmi Web Sitesi
   Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.