Bianchi Türkiye Hakkında
 
Türkiye'nin en modern ve entegre bisiklet üretim tesislerinden birine sahip olan Bianchi Bisiklet, 16.500 metrekaresi kapalı alan olmak üzere, toplam 37.000 metrekare alan üzerindeki tesislerde, farklı kullanımlar için nitelikli bisikletler üretmektedir.
Accell Bisiklet Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Şenkon Başkanlığı'nda faaliyetlerini sürdüren yönetim birimleri, montaj-boya ve kadro-maşa üretim işletmeleriyle merkezi Manisa’da bulunan Bianchi Bisiklet’in, İzmir, İstanbul ve Ankara’da da satış bölge müdürlükleri vardır. Türkiye genelinde, yaklaşık 750 yetkili bayisi ve 450’yi geçen yetkili servisleriyle hizmet vermektedir. 
 
Bianchi Ar-Ge Merkezi bünyesindeki laboratuar, ülkemizde ve Avrupa bisiklet üreticileri arasında, Avrupa Bisiklet Emniyet Standartlarında belirlenen tüm deneyleri gerçekleştirebilecek ilk ve tek test laboratuarıdır.
 
Bianchi Türkiye Manisaspor Bisiklet Takımı ve Türk Milli Takımı resmi sponsoru olarak Türkiye'de bisiklet sporu ve sporcularına destek sunmakta ve şehirlerimizde sağlık, spor ve ulaşım amaçlı bisiklet kullanımının yaygınlaşması ve bisiklet kültürünün gelişmesi için çaba göstermekte, nitelikli ve geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara farklı alternatifler sunmaktadır.
 
Shimano Türkiye Hakkında
Bisiklet Ekipmanlarında Dünya Lideri Shimano markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapan EBSAT LASTİK ve YEDEK PARÇA LTD. ŞTİ. Shimano Türkiye Temsilcisi Sayın Metin Cengiz Başkanlığında Türkiye'de bisiklet sporuna önemli destekler sunmaktadır. 2008 yılından bu yana Shimano Türkiye distribütörü EBSAT Firması olarak, Türk Milli Takımına sponsorluk yapmakta, Türkiye Bisiklet Federasyonu'nu tarafından düzenlenen ulusal ve uluslararası müsabakalarda ekipman ve personeli ile tarafsız teknik destek sağlamaktadır.
 
Ebsat'ın Türkiye Distribütörlüğünü üstlendiği diğer markalar;
                - Bisiklet komponentlerinde: SHIMANO
                - Otomobil, iş makinaları, motosiklet, bisiklet, atv, fork-lift, endüstriyel araçlar,
                   engelli araçlar, golf araçları iç ve dış lastiklerinde: CST
                - Motosiklet,bisiklet,atv,go-kart ve golf araçları iç ve dış lastiklerinde: MAXXIS
                - Motosiklet ve Bisiklet zincirlerinde: KMC
                - Bisiklet aksesuarlarında: PRO
 
Spor destek programı dahilinde uluslararası arenada Shimano, Dünya Bisiklet Birliği'nin resmi sponsor ve teknik tedarikçisidir. Ayrıca Yol Bisikleti, Dağ Bisikleti, Cyclo Cross ve Pist Bisikleti Dünya Şampiyonaları resmi sponsoru olan Shimano firması birçok uluslararası bisiklet müsabakasında sporculara tarafsız teknik destek sağlamaktadır.