İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç’ten destek ziyareti

Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, bugün Tarık Almış Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmanı izleyerek takımımıza başarılar diledi.  
 
Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, takımımızın bugün Tarık Almış Spor Tesisleri’nde başlayan Giresunspor maçı hazırlıklarını izledi. Başkanımız Abdullah Mergen, İkinci Başkanımız Hakkı Övünç, Basın Sözcümüz Serkan Özşen, Teknik Direktörümüz Sait Karafırtınalar ve kulübümüzün CEO’su  Av. Mustafa Karakaş ile bir araya gelen Bilgiç, takımımızı ligde aldığı sonuçlardan dolayı tebrik ederek, bu hafta oynanacak Giresunspor maçında başarılar diledi.
Başkanımız Abdullah Mergen’de, Bilgiç’in ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Emniyet teşkilatımızın ve Sayın Müdürümüzün desteğini her zaman hissediyoruz. Kendilerine Manisaspor konusundaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederim. Ligde başarılı bir döneme girdiğimiz şu süreçte Manisa’daki bütün kurum ve kuruluşların vereceği destek bizi daha da güçlendirecektir.” diye konuştu.   
 
        
        
        
        

 

 

 

 

 
   
Copyright©2011 MANİSASPOR KULÜBÜ Manisaspor Kulübü Resmi Web Sitesi | Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.