Antrenman günlüğü: 14.02.2017

Manisasporumuz TFF 1. Lig’in 21. haftasında Giresunspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün saat 13:00’de, Tarık Almış Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman ile devam etti.

Teknik Direktörümüz Sait Karafırtınalar yönetiminde yapılan antrenman ısınma çalışmasıyla başladı. Pas çalışmasıyla devam eden antrenmanda dar alan oyunlarının ardından geniş alanda oyun oynandı. Antrenman stretching ile tamamlandı. Antrenmanda sol ayak bileğinde ağrı meydana gelen Savaş Yılmaz antrenmanı yarıda bırakmak zorunda kaldı. Savaş’ın durumu yarın netlik kazanacak. Ekibimizde izinden dönen İsmail Şahmalı takımla birlikte çalışmalara başlarken ve tedavisi devam eden Gökhan Sazdağı antrenmanda yer almadı.Antrenmanı Başkanımız Abdullah Mergen ve yönetim kurulu üyemiz Seyithan Akar’da izledi.Öte yandan taraftarlarımızdan Doğan Taştan, Kadir Aslan ve Ömer Söylemez, 14 Şubat Sevgililer günü nedeniyle antrenman öncesinde futbolcularımıza çiçek hediye ederken “Bizim aşkımız Manisaspor. Takımımıza Giresunspor maçında başarılar dileriz.” diye konuştular.Takımımız 15 Şubat Çarşamba günü saat 13:00’de gerçekleştireceği antrenman ile hazırlıklarına devam edecek. 

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

         

 

 

 

 

 

 
   
Copyright©2011 MANİSASPOR KULÜBÜ Manisaspor Kulübü Resmi Web Sitesi | Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.