Passolig Kart alana Giresunspor maçı bileti bedava

Manisasporumuzun bu hafta Giresunspor ile oynayacağı karşılaşma öncesinde ilk kez Passolig Kart alacak taraftarlarımıza karşılaşmanın maç bileti hediye edilecek.  
 
İkinci Başkanımız Hakkı Övünç, Ümraniyespor ve Eskişehirspor maçlarında alınan galibiyetlerle,  ligde önemli bir ivme yakaladıklarını ve çıkışı bu hafta Giresunspor maçında devam ettirmek istediklerini belirterek, “Bu süreçte12. adam olan taraftarımızın vereceği destek çok önemli. Bu nedenle taraftarımızın Giresunspor maçında daha yoğun destek verebilmesi adına kampa düzenledik. İlk kez Pasolig Kart sahibi alacak taraftarlarımızdan Giresunspor maçı için Tarzan ve 1965 (Kapalı alt) Tribün bilet bedeli alınmayacak.” dedi.
 
Kampanyanın bugünden itibaren başlatıldığını ve 17 Şubat Cuma günü saat 17:00’ye kadar geçerli olacağını aktaran Övünç, “Cumartesi günü 19 Mayıs Stadyumu’nda bu sezonun seyirci rekorunun kırılacağına inanıyoruz. Taraftarımızın desteğiyle takımımızın daha da iyi yerlere geleceğine inanıyoruz.” diye konuştu.
 
       
 
Giresunspor maçı biletleri Perşembe günü satışa çıkacak
Öte yandan Manisaspor-Giresunspor TFF 1. Lig 21. hafta karşılaşmasının biletleri 16 Şubat Perşembe günü saat 10:00’dan itibaren Passolig 19 Mayıs Stadyumu gişelerinden ve www.passolig.com.tr web adresi üzerinden satışa çıkacaktır.
                                            
Biletler, taraftarımızın kendisine ait resimli ve Manisaspor logolu Passolig kartına yüklenebilmektedir. Bu nedenle, taraftarlarımızın Passolig Kart sahibi olması gerekmektedir. Taraftarımız Passolig Kart başvurularını Passolig 19 Mayıs Stadyumu gişelerinden ve www.passolig.com.tr web adresi üzerinden yapabilirler. Maç günleri ise Passolig kart çıkarma işlemi yapılmamaktadır.
                                                 
Manisaspor-Giresunspor maçı bilet fiyatları:
                                         

TRİBÜN

FİYAT

TARZAN TRİBÜN

2 TL

1965 (KAPALI ALT) TRİBÜN

4 TL

TARIK ALMIŞ VIP TRİBÜN

20 TL

SPİL KALE ARKASI

7 TL

MİSAFİR TRİBÜN

7 TL

 

                                   

 

  

 

 

 

 

 
   
Copyright©2011 MANİSASPOR KULÜBÜ Manisaspor Kulübü Resmi Web Sitesi | Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.