Denetimli Serbestlik hükümlülerinden takımımıza ziyaret

Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’ne bağlı hükümlüler bugün Tarık Almış Spor Tesisleri’nde Evkur Yeni Malatyaspor maçı hazırlıklarını sürdüren takımımızı ziyaret ettiler.
Denetimli Serbestlik Müdürü Nurullah Menteşe ve hükümlüler ziyarette; İkinci Başkanımız Hakkı Övünç, yönetim kurulu üyelerimiz Seyithan Akar, Teknik Direktörümüz Sait Karafırtınalar, teknik heyetimiz ve futbolcularımız ile bir araya geldiler.
Denetimli Serbestlik Müdürü Nurullah Menteşe, ziyarette Teknik Direktörümüz Sait Karafırtınalar’a çiçek takdim ederken, Denetimli Serbestlik hizmetlerine verilen destekten dolayı takım kaptanımız Metin Yüksel’e takımımız adına plaket takdim etti.
Menteşe ve denetimli serbestlik hükümlüleri birliktelikte takımımıza Evkur Yeni Malatyaspor maçında başarılar dilerken, Teknik Direktörümüz Sait Karafırtınalar’da ziyaretlerinden dolayı  Menteşe ve denetimli serbestlik hükümlülerine teşekkür etti.
 
        
        
        
        
        
        
 
       

 

 

 

 

 
   
Copyright©2011 MANİSASPOR KULÜBÜ Manisaspor Kulübü Resmi Web Sitesi | Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.