MANİSASPOR KULÜBÜ RESMİ WEB SİTESİ
Manisaspor Kulübü Resmi Web Sitesi
Başkanımız Murat Yörük Güven Tazeledi

2020 yılı Haziran ayı içerisinde yapılması gereken Olağan Genel Kurulumuz, Covid-19 pandemisi sebebiyle ertelenmiş ve İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklama ile 2021 yılı Mart ayına ertelenmişti. Bugün Tarık Almış Spor Tesislerimizde yapılan Manisaspor Kulübü Olağan Genel Kurulumuz ilk gün tamamlandı. Mevcut Başkanımız Murat Yörük’ün tek liste halinde girdiği Olağan Genel Kurulumuz Tarık Almış Spor Tesslerinde yapıldı. 169 üyeden 90 üyenin katılım gösterdiği Olağan Genel Kurulumuzda mevcut başkanımız Murat Yörük ve yönetim kurulumuz 90 oyla yeniden başkanlığa seçildi. Olağan Genel Kurulumuz sonrası, kongre üyelerimiz Başkanımız Murat Yörük ve ekibine başarılar diledi. 

Murat Yörük, “Manisaspor bizim sevdamız”

Kongre Öncesi üyelerimize açıklama yapan Kulüp Başkanımız Murat Yörük, “Manisaspor bizim sevdamız. Takımımız zor günlerden geçiyor. Bu zor günleri Manisa halkı ve taraftarımızla birlikte aşacağız. Görevimiz süresince Manisaspor için en doğrusunu yapmaya çalıştık ve çabaladık. Bunda sonrada böyle olacak. Göreve geldiğimiz süreçten itibaren bizleri itibarsızlaştırmak için paylaşımlar yapılıyordu. Şimdi de yapılıyor. Kulübün el değiştireceği, isim değiştireceği söyleniyor. Bunların hepsi dedikodu. Manisaspor ismi sonsuza dek yaşayacak ve yaşatılacaktır. Bu güne kadar her şeyimiz şeffaf oldu bundan sonrada aynı yönetim şekli ile hareket edeceğiz. Tekrardan yenilemek istiyorum; Manisaspor arması ve ismi yaşayacak. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde Manisaspor'u layık olduğu yerlere getireceğiz.” dedi.

Murat Yörük başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulumuzda şu isimlerden oluştu:

“Burak Işıklar, Bora Özcan, Kadri Güngüler, Hasan Tok, Tarık Eroğlu, Bekir Talha Sevinç, Güldane Dörtbudak, Bilgin Korkmaz, Ethem Taygun Cankurtaran, Halil Arslan, Hakan Demirbaş, Ömer İnalcık, Turgut Şimşek, Ahmet Zeki Gönlüaçık

 

Copyright©2020 MANİSASPOR Kulübü Resmi Web Sitesi
Sitede bulunan yazılı ve görsel içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.